Послуги кузовного ремонту та фарбування

Кузовні деталі - це не просто листи металу. У поєднанні з різними допоміжними і захисними системами вони забезпечують вашу безпеку під час руху автомобіля - в тому числі і в разі ДТП. Саме тому виконання кузовного ремонту краще довірити нашим фахівцям, які в найкоротші терміни повернуть ваш автомобіль на дорогу і відновлять його безпеку.
гршд

Інформація про продукт
Оригінальні деталі кузова Volkswagen забезпечують максимальну ступінь безпеки водія і пасажирів у разі дорожньо-транспортної пригоди та високу корозійну стійкість, значно скорочуючи час ремонту. Саме тому при виробництві деталей автомобіля концерн Volkswagen застосовує найсучасніші матеріали та інноваційні технології, використовуючи складні виробничі процеси.

Переваги

  • Висока корозійна стійкість завдяки поліпшеному складу матеріалів
  • Дотримання всіх вимог щодо якості та контролю показників
  • Вдосконалена технологія ремонту і скорочений час монтажу

Лакофарбові матеріали

Лакофарбове покриття є одним з найважливіших чинників при оцінці якості кузовного ремонту, тому вкрай важливо використовувати якісні матеріали для фарбування, технологічний процес їх нанесення і сушіння. Volkswagen Центр Кривий Ріг співпрацює та здійснює інформаційну взаємодію з провідними виробниками лакофарбових матеріалів, що дозволяє виконувати роботи по фарбуванню на найвищому якісному рівні. Саме такі матеріали використовуються на дилерських підприємствах Volkswagen.

Вартість нормо-години на послуги кузовного ремонту та фарбування складають 397 грн.

Катерина
Мазоха

Майстер - консультант
Телефон:
Мобільний телефон: +38 (067) 558 35 18
Факс:

Максим
Ільчук

Майстер - консультант
Телефон:
Мобільний телефон: +38 (097) 779 61 04
Факс: