Світ Фольксваген
13.09.2018

Компанії Volkswagen, HP і GKN Powder Metallurgy розробили нову технологію металевого 3D-друку для серійного виробництва - HP Metal Jet.

Технологія розроблена підрозділом GKN Powder Metallurgy спільно з Volkswagen та виробником принтерів HP. Як стверджують автори, найбільша перевага HP Metal Jet - в п'ятдесят разів більша продуктивність у порівнянні з іншими методами 3D-друку.Основою нового методу металевого 3D-друку став принцип, який використовується в 3D-принтерах для пластику. Шість друкуючих головок оснащені безліччю форсунок. Процес починається з викладення шару металевого порошку. Потім в точно заданих точках наноситься оригінальний рідкий компонент який випаровується при запіканні деталі. В раніше розроблених методиках порошок розплавлявся за допомогою лазера. Залишки порошку можуть бути використані повторно.
Читати далі
ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Галерея відео

Офіційний канал Volkswagen в Україні. Бренд Volkswagen представлено на території України генеральним імпортером - ТОВ "Порше Україна". Вітаємо на офіційній сторінці Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA. // Официальный канал Volkswagen в Украине. Бренд Volkswagen представлено на территории Украины генеральным импортером - ООО "Порше Украина". Добро пожаловать на официальную страницу Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA.

с

Автострасті в Volkswagen Центр Кривий Ріг

Робочі процеси автоцентру, тест-драйви та огляд нових моделей та багато іншого в спеціальному сюжеті від телепередачі "Автострасті" з Ларисою Максименко!

Дізнатися більше

Volkswagen Центр Кривий Ріг - це виклик!

огляд з середини!