Новини від Фольксваген
12.06.2018

Виробничий ювілей: на заводі в Ганновері випущено 500-тисячний Transporter Т6

Видатні досягнення головного заводу Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері: лише за три роки робітники заводу виготовили півмільйона автомобілів: 1 червня з конвеєра зійшов 500 000-й Transporter останнього 6-го покоління - Multivan із двоколірним біло-жовтим забарвленням кузова Candy-Weiß/Kurkumagelb. Всього з моменту початку виробництва 8 березня 1956 року в Ганновері було випущено 8,8 мільйонів автомобілів моделі Transporter.Коментує Голова правління бренду Volkswagen Комерційні автомобілі, д-р Екхард Шольц (Dr. Eckhard Scholz): «Цей ювілей став насамперед результатом послідовного впровадження підходу клієнторієнтованості. Інтенсивніше ніж будь-коли, ми орієнтуємо наше виробництво на потреби клієнтів, і за допомогою виважених рішень створюємо додаткові опції, щоб зробити їх повсякдення або дозвілля ще комфортнішим. Водночас, розвинуте виробництво - це джерело додаткових робочих місць і, як наслідок, основа стійкого економічного розвитку регіону, в якому воно розташоване. Разом ми продовжимо створювати цю переможну історію!»
Читати далі
ще старіші новини
Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Галерея відео

Офіційний канал Volkswagen в Україні. Бренд Volkswagen представлено на території України генеральним імпортером - ТОВ "Порше Україна". Вітаємо на офіційній сторінці Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA. // Официальный канал Volkswagen в Украине. Бренд Volkswagen представлено на территории Украины генеральным импортером - ООО "Порше Украина". Добро пожаловать на официальную страницу Volkswagen Ukraine. Ваш Volkswagen UA.

с

Автострасті в Volkswagen Центр Кривий Ріг

Робочі процеси автоцентру, тест-драйви та огляд нових моделей та багато іншого в спеціальному сюжеті від телепередачі "Автострасті" з Ларисою Максименко!

Дізнатися більше

Volkswagen Центр Кривий Ріг - це виклик!

огляд з середини!