Світ Фольксваген
07.06.2019

Загальні інвестиції Volkswagen Group в зарядну інфраструктуру для електрокарів складуть 250 мільйонів євро.

Volkswagen Group подвоює свої зусилля в галузі розвитку зарядної інфраструктури. Як говориться в офіційній заяві прес-служби концерну, до 2025 року на території Європи встановлять 36 тисяч зарядних станцій, з них 11 тисяч під брендом Volkswagen. В цілому Volkswagen інвестує в європейську мережу близько 250 мільйонів євро. Послуги зарядки будуть надаватися в рамках фірмової мережі зарядок Elli (Electric Life) і сервісу We Charge.
oi

За оцінками Volkswagen, в майбутньому 70% власників електрокарів будуть заряджати автомобілі вдома або на роботі. Починаючи з 2020 року, таку можливість їм забезпечить Elli, запропонувавши мережу громадських зарядних станцій. На своїх заводах в Німеччині Volkswagen планує встановити близько 4000 точок, якими зможуть користуватися, в тому числі не співробітники компанії. У свою чергу сервіс We Charge забезпечить доступ більш ніж до 100 тисяч зарядок по всій Європі, а в середньостроковій перспективі їх чисельність зросте до 150 тисяч.

До 2020 року в рамках спільного проекту BMW, Daimler, Ford і Volkswagen - Ionity - буде встановлено 400 станцій швидкої зарядки і до 2400 точок зарядки на основних маршрутах та на автомагістралях по всій Європі. Крім того, в кінці червня концерн відкриє 28 станцій швидкої зарядки в Вольфсбурзі, де располjожена штаб-квартира Volkswagen Group. Вони стануть подарунком місту на 80-річчя.

8 травня Volkswagen відкрив прийом попередніх замовлень на хетчбек ID.3 і вже через тиждень були заброньовані більше половини від 30 тисяч доступних для бронювання автомобілів. На додаток до автомобіля власник отримає бонус - можливість протягом року заряджати електрокар на всіх громадських зарядних станціях, підключених до додатка Volkswagen, але не більш як 2000 кВт • год.

Volkswagen ID. First Edition укомплектований батареєю ємністю 58 кВт • ч, що забезпечує запас ходу 420 км по циклу WLTP. Надалі будуть доступні версії з батареями на 45 кВт • ч і 77 кВт • год, запас ходу складе 330 і 550 км відповідно.