Новини від Фольксваген
12.06.2018

Виробничий ювілей: на заводі в Ганновері випущено 500-тисячний Transporter Т6

Видатні досягнення головного заводу Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері: лише за три роки робітники заводу виготовили півмільйона автомобілів: 1 червня з конвеєра зійшов 500 000-й Transporter останнього 6-го покоління - Multivan із двоколірним біло-жовтим забарвленням кузова Candy-Weiß/Kurkumagelb. Всього з моменту початку виробництва 8 березня 1956 року в Ганновері було випущено 8,8 мільйонів автомобілів моделі Transporter.Коментує Голова правління бренду Volkswagen Комерційні автомобілі, д-р Екхард Шольц (Dr. Eckhard Scholz): «Цей ювілей став насамперед результатом послідовного впровадження підходу клієнторієнтованості. Інтенсивніше ніж будь-коли, ми орієнтуємо наше виробництво на потреби клієнтів, і за допомогою виважених рішень створюємо додаткові опції, щоб зробити їх повсякдення або дозвілля ще комфортнішим. Водночас, розвинуте виробництво - це джерело додаткових робочих місць і, як наслідок, основа стійкого економічного розвитку регіону, в якому воно розташоване. Разом ми продовжимо створювати цю переможну історію!»
T6

Успіх Т6 підтверджують понад 30 національних та міжнародних нагород, зокрема в номінаціях «Сімейний автомобіль року», «Green Van of the Year» (Найекологічніший мінівен року), а також премія «Auto Trophy» в категорії «Найкращий мінівен». Цей рік не став винятком - модельний ряд вже здобув декілька інших важливих премій, зокрема «Best Cars 2018». Тільки у квітні Т6 Multivan був названий читачами авторитетного німецького автомобільного видання «Кращим повноприводним автомобілем року» в своїй категорії.

Коментує директор заводу Удо Хітцманн (Udo Hitzmann): «Модельний ряд Т 6-го покоління завоював прихильність наших клієнтів з моменту виробництва, яке розпочалося три роки тому. Тривалий успіх бренду «Made in Hannover» став можливим завдяки постійній модернізації і гнучкості процесів виробництва, а також зусиллям топової команди. Завод у Ганновері невпинно пристосовується до мінливої кон'юнктури. Це йде на користь як модельному ряду Т і, як наслідок, дозволяє задовольнити потреби клієнтів.
Розповідає голова виробничої ради Бертіна Муркович (Bertina Murkovic): «Моделі Т є серцем нашого бренду. Постійно високі об'єми виробництва підкреслюють її значення для Ганновера: саме ми виробляємо автомобілі Bulli! Дякую всім колегам, завдяки яким такий прогрес став можливим».

Виробництво автомобілів модельного ряду Т здійснюється в три зміни як на основних майданчиках в Ганновері (Multivan, California, Kombi, Caravelle, Transporter), так і на заводі в Познані, Польща (Kombi, Caravelle, Transporter, бортова вантажівка).

Лише в минулому році було виготовлено 208 427 Т6-х (175 290 одиниць у Ганновері та 33 137 - у Познані) - це найвищий показник виробництва автомобілів цього модельного ряду за останні 44 роки. У порівнянні з рекордом попереднього року цей показник виріс ще майже на 4,5 відсотка.

Дізнатися більше про комерційні автомобілі за посиланням: https://goo.gl/vt9Be1

або за адресою бул. Вечірній, 2 Ф Подробиці за телефоном 068 103 07 77

Олег
Антонюк

Продавець-консультант
Телефон:
Мобільний телефон: +38 (097) 932 02 15
Факс:

Павел
Ходжаев

Продавець-консультант
Телефон:
Мобільний телефон: +38 (067) 524 11 44
Факс:

Інна
Мороз

Спеціаліст по роботі з корпоративними клієнтами
Телефон:
Мобільний телефон: (097) 050 31 44
Факс: