Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Вручення ключів АрселорМіттал Кривий Ріг від  нового автомобіля екстреної медичної допомоги на базі  Volkswagen Transporter Kasten
24.10.2019
Новини автосалону

Вручення ключів АрселорМіттал Кривий Ріг від  нового автомобіля екстреної медичної допомоги на базі  Volkswagen Transporter Kasten

Команда Фольксваген Центр Кривий Ріг завжди радіє нестандартним завданням.Особливо приємно, коли подібні проекти реалізовуються у співпраці з міжнародною компанією "Арселор Міттал Кривий Ріг"!

ікепаеоранрьи

Унікальна комплектація нового автомобіля екстреної медичної допомоги на базі Volkswagen Transporter Kasten, що відрізняється від попередніх поставок швидкої допомоги типу А досконалою органомікою і простором у салоні, максимальною наповненістю медичного обладнання преміального класу світових брендів.

Ключі від авто передані, а це означає, що ми
вітаємо АрселорМіттал Кривий Ріг із придбанням потужного співробітника в екстрених випадках!

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.