Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Volkswagen затвердив 3 електромобіля на 2018 рік
14.03.2018
Світ Фольксваген

Volkswagen затвердив 3 електромобіля на 2018 рік

В ході щорічної прес-конференції в Берліні, гендиректор Volkswagen Маттіас Мюллер розкрив нові подробиці про плани компанії на електрифікацію. Крім 16 заводів з виробництва електромобілів до кінця 2022 року важливою новиною заходу став асортимент цих моделей.

рооноа

Як зазначив Маттіас Мюллер: «У цьому році в електричний портфель Групи до восьми існуючих електромобілів і гібридів додасться ще дев'ять новинок, три з яких - повноцінні електрокари». Глава VW НЕ вдався в деталі, але один з електромобілів на порядку денному - це Audi E-Tron, який недавно був представлений на Женевському автосалоні в статусі концепту.

Три нових електромобіля є лише верхівкою айсберга, оскільки Маттіас обіцяє показувати нові моделі на батарейному харчуванні щомісяця починаючи з 2019 року. Підсумком роботи в цьому напрямку стане найбільший парк електромобілів у світі за всіма брендам і у всіх регіонах присутності всього за кілька років.

Крім інформації про нові продукти, Volkswagen розкрив виробничу інформацію за 2017 рік: всього Група випустила 10,7 млн автомобілів, домігшись виручки від продажів в € 230,7 - що за заявою фінансового директора Volkswagen Френка Уіттера є «найкращою операційним прибутком» компанії за всю історію.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.