Світ Фольксваген
14.03.2018

Volkswagen затвердив 3 електромобіля на 2018 рік

В ході щорічної прес-конференції в Берліні, гендиректор Volkswagen Маттіас Мюллер розкрив нові подробиці про плани компанії на електрифікацію. Крім 16 заводів з виробництва електромобілів до кінця 2022 року важливою новиною заходу став асортимент цих моделей.
рооноа

Як зазначив Маттіас Мюллер: «У цьому році в електричний портфель Групи до восьми існуючих електромобілів і гібридів додасться ще дев'ять новинок, три з яких - повноцінні електрокари». Глава VW НЕ вдався в деталі, але один з електромобілів на порядку денному - це Audi E-Tron, який недавно був представлений на Женевському автосалоні в статусі концепту.

Три нових електромобіля є лише верхівкою айсберга, оскільки Маттіас обіцяє показувати нові моделі на батарейному харчуванні щомісяця починаючи з 2019 року. Підсумком роботи в цьому напрямку стане найбільший парк електромобілів у світі за всіма брендам і у всіх регіонах присутності всього за кілька років.

Крім інформації про нові продукти, Volkswagen розкрив виробничу інформацію за 2017 рік: всього Група випустила 10,7 млн автомобілів, домігшись виручки від продажів в € 230,7 - що за заявою фінансового директора Volkswagen Френка Уіттера є «найкращою операційним прибутком» компанії за всю історію.