Новини від Фольксваген
21.06.2018

Volkswagen запустив виробництво нового 3-циліндрового двигуна

У найближчому майбутньому, коли група Volkswagen запустить електромобілі, завод також буде відповідати за виробництво електромоторів.
ID

Завод Audi з виробництва двигунів в Дьйор, Угорщина, почав випускати один з найменших і, можливо, найменш потужних двигунів, які коли-небудь робив бренд чотирьох кілець. Новий бензиновий блок має лише три циліндри і об'єм всього 1,0 л. Він буде доступний в двох варіантах потужності: 86 і 116 кінських сил.

За словами Ахима Хайнфлінга, керівника операцій Audi Hungary, новий двигун вагою в 92 кілограми скоро прийде під капот автомобілів Volkswagen Group, включаючи Audi A3, Volkswagen Golf, SEAT Léon і Ateca. Правда, не уточнюється, коли моделі брендів Volkswagen отримають ці двигуни.
Агрегат оснащений усіма необхідними технологіями зниження викидів, в тому числі фільтром твердих частинок, розташованим поруч з випускним колектором. Це, за словами Volkswagen Group, допоможе скоротити викиди твердих частинок від двигунів з прямим уприскуванням бензину на 90 відсотків.

«Наш завод з виробництва двигунів гнучко адаптується до нових тенденцій в автомобільній промисловості, - сказав виконавчий директор. - В даний час ми виробляємо трьох, чотирьох, п'яти, шести, восьми і десятициліндровий двигуни і поставляємо їх 32-ум виробничим підрозділам Volkswagen Group».

«При створенні альтернативних систем [електричного] приводу ми також послідовно розробляємо наші двигуни внутрішнього згоряння, включаючи нові трьохциліндровий мотори. Тепер ми додаємо в наш портфель ще один ефективний і потужний тип силового агрегату ».

Завод в Дьйор, де збирається новий двигун, також виробляє 1,2, 1,4 і 1,5-літрові чотирициліндрові бензинові блоки. В цілому об'єкт має виробничу потужність в два мільйони двигунів на рік, що ставить його на перше місце серед заводів конкурентів.

У найближчому майбутньому, коли група Volkswagen запустить електромобілі, угорський завод також буде відповідати за виробництво електромоторів.