Світ Фольксваген
28.08.2020

«Volkswagen Центр Кривий Ріг» став головним автомобільним спонсором ФК «Кривбас»

Особливий тиждень та особливі події у нашому місті!
унркартпео

Відродження історичного клубу ФК «Кривбас» об'єднало не тільки всю футбольну громадськість, але й славетні бренди, компанії локального і всеукраїнського рівня, такі, як «JOMA», «Volkswagen Центр Кривий Ріг», «Рудомайн», «UKRAVIT», «FavBet» і, звісно, ФК «Кривбас».

Ознаменував відродження футбольного клубу історичний матч «Кривбас» - «Черкащина». Значною подією на матчі став урочистий початок, за участю президента України – Володимира Олександровича Зеленського, котрий прибув до Кривого Рогу у рамках робочого візиту. Саме Гарант нашої Держави розіграв м’яч з центра поля.

Головним автомобільним спонсором футбольного клубу став «Volkswagen Центр Кривий Ріг». На честь відродження автодилер подарував команді Volkswagen Caravelle - ексклюзивний брендований автомобіль комерційної групи із логотипом і слоганом команди.

Під час матчу виконавчий директор «Volkswagen Центр Кривий Ріг» Сергій Володимирович Теслюк урочисто вручив ключі від автомобіля і брендовані футбольні м'ячі президенту футбольного клубу Костянтину Федоровичу Караманіцу.

ФК «Кривбас» виправдав надії і переміг суперників з рахунком 4:2. А це означає, що переможці завжди пліч-о-пліч із переможцями!
«Volkswagen Центр Кривий Ріг» і ФК «Кривбас» - за якісну гру, якісні автомобілі і якісний розвиток міста!
Разом до перемоги!