«Volkswagen Центр Кривий Ріг» став головним автомобільним спонсором ФК «Кривбас»
Особливий тиждень та особливі події у нашому місті!
![унркартпео](https://www.volkswagen.kr.ua/novini/volkswagen-tsentr-kryvyy-rih-stav-holovnym-avtomobilnym-sponsorom-fk-kryvbas/@@poi.imageproxy/6e7dce651de6404e8f45b44adb606c6d/205e8565-0e44-43c4-8259-063fb69919ef.jpeg/news)
Відродження історичного клубу ФК «Кривбас» об'єднало не тільки всю футбольну громадськість, але й славетні бренди, компанії локального і всеукраїнського рівня, такі, як «JOMA», «Volkswagen Центр Кривий Ріг», «Рудомайн», «UKRAVIT», «FavBet» і, звісно, ФК «Кривбас».
![](@@poi.imageproxy/d63f41fcb60b44c7b0924d0aab9a302c/5a34f2f1-e30b-4fa1-ae4c-d76c927ba61b.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/d08f29aa12394e448e55c8d141ac6050/2d8990b0-381a-4837-bf8b-7e015a5eee77.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/1bc2a22d0bc74c2cbe167ab2406e8381/e72f9877-8b4f-4e3d-81d1-5ff6535279d4.jpeg)
Ознаменував відродження футбольного клубу історичний матч «Кривбас» - «Черкащина». Значною подією на матчі став урочистий початок, за участю президента України – Володимира Олександровича Зеленського, котрий прибув до Кривого Рогу у рамках робочого візиту. Саме Гарант нашої Держави розіграв м’яч з центра поля.
![](@@poi.imageproxy/c4eab039122b4ea29f0c140eae12011c/7f24357f-2732-415f-9aec-db790a53d753.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/9b7616bd000a43e19d4dfa22a2af4bfc/610acab7-a4ba-46b9-9832-52cca6e150a3.jpeg)
Головним автомобільним спонсором футбольного клубу став «Volkswagen Центр Кривий Ріг». На честь відродження автодилер подарував команді Volkswagen Caravelle - ексклюзивний брендований автомобіль комерційної групи із логотипом і слоганом команди.
![](@@poi.imageproxy/35d1fba49a8a47cb85416d5e0b179ba5/4e5b00b8-3d44-4861-bb6a-65ac148e8e0e.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/3c2a3461847243ac8f60e0f018853dd6/88612ac5-13c9-4d68-b00c-283b74541b42.jpeg)
Під час матчу виконавчий директор «Volkswagen Центр Кривий Ріг» Сергій Володимирович Теслюк урочисто вручив ключі від автомобіля і брендовані футбольні м'ячі президенту футбольного клубу Костянтину Федоровичу Караманіцу.
ФК «Кривбас» виправдав надії і переміг суперників з рахунком 4:2. А це означає, що переможці завжди пліч-о-пліч із переможцями!
«Volkswagen Центр Кривий Ріг» і ФК «Кривбас» - за якісну гру, якісні автомобілі і якісний розвиток міста!
Разом до перемоги!
![](@@poi.imageproxy/c647b6c422ba4db6b32efb78c8daf31a/bf1b8efb-aa89-467c-82da-827234663198.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/8d374f2705814766896059342ddf6c6a/71c89d63-9c5a-47db-aca9-b948060fcca9.jpeg)