Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Volkswagen Центр Кривий ріг - прогресивний дилер концепції Digital Retail
24.09.2018
Новини автосалону

Volkswagen Центр Кривий ріг - прогресивний дилер концепції Digital Retail

Volkswagen Центр Кривий Ріг - перший дилерський центр Volkswagen Східної України, де покроково реалізується нова концепція марки - Digital Retail. Ця концепція дозволяє менеджерам-консультантам знайомити Клієнтів з новинками Volkswagen, їх комплектаціями і конфігурувати улюблений автомобіль де завгодно. У прекрасний Lounge-зоні сервісу, Lounge Bar «Dresden», виїжджаючи на тест-драйві або прямо в шоу-рум, транслюючи конфігурацію на відеостіну.

Sales Pad

Для клієнта з'явилася можливість зробити процес вибору автомобіля повністю цифровим - почавши пошук авто на Складі або в Конфігураторі у себе вдома або в офісі, менеджер-консультант Volkswagen Кривий ріг може протягом секунд отримати доступ до обраної конфігурації автомобіля, запропонувати оптимальне рішення і навіть створити індивідуальний каталог, в тому числі його друковану версію. Всі дії відбуваються в цифровому просторі - на сайті, дані зберігаються в особистому кабінеті клієнта і завжди доступні онлайн.

Volkswagen Центр Кривий Ріг продовжує нести статус інноваційного дилера в Україні, який став ще більш прогресивним дилером концепції Digital Retail.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.