Новини автосалону
24.09.2018

Volkswagen Центр Кривий ріг - прогресивний дилер концепції Digital Retail

Volkswagen Центр Кривий Ріг - перший дилерський центр Volkswagen Східної України, де покроково реалізується нова концепція марки - Digital Retail. Ця концепція дозволяє менеджерам-консультантам знайомити Клієнтів з новинками Volkswagen, їх комплектаціями і конфігурувати улюблений автомобіль де завгодно. У прекрасний Lounge-зоні сервісу, Lounge Bar «Dresden», виїжджаючи на тест-драйві або прямо в шоу-рум, транслюючи конфігурацію на відеостіну.
Sales Pad

Для клієнта з'явилася можливість зробити процес вибору автомобіля повністю цифровим - почавши пошук авто на Складі або в Конфігураторі у себе вдома або в офісі, менеджер-консультант Volkswagen Кривий ріг може протягом секунд отримати доступ до обраної конфігурації автомобіля, запропонувати оптимальне рішення і навіть створити індивідуальний каталог, в тому числі його друковану версію. Всі дії відбуваються в цифровому просторі - на сайті, дані зберігаються в особистому кабінеті клієнта і завжди доступні онлайн.

Volkswagen Центр Кривий Ріг продовжує нести статус інноваційного дилера в Україні, який став ще більш прогресивним дилером концепції Digital Retail.