Новини автосалону
08.11.2017

Volkswagen Центр Кривий Ріг, для своїх Клієнтів та гостей надав можливість зануритися в частинку Європи.

Volkswagen Центр Кривий Ріг, переніс своїх гостей в Французьке містечко, де в повітрі витає легкий аромат садових ягід зливається з оксамитово-теплими почуттями поетичного настроя. Свято молодого вина в Європі офіційно стартує 16 листопада, а Volkswagen Центр Кривий Ріг привідкрив завісу і надав молоді вина. Спеціально до Дня автомобіліста почалося свято молодого вина і тривав тиждень. Для гостей Volkswagen Центр Кривий Ріг була запропонована дегустація чотирьох видів молодого вина, а для Клієнтів які обслужили свій автомобіль або сталісчастлівимі володарями нового автомобіля вручалася пляшка молодого вина.
1

Кожне вино особливого аромату і смаку. Освіжаюче, легке червоне напівсолодке вино, біле напівсолодке, сухе біле і червоне, купаж яких становить виноград сортів Темпранільо, Каберне Совіньон і Мерло.
Воно має фруктовий характер, легко п'ється і добре поєднується з легкими
стравами і закусками, фруктам і сирів, ідеально підійдуть до м'ясних і рибних
страв, які з радістю пропонував Lounge & Bar Dresden, який знаходиться
на території Volkswagen Центр Кривий Ріг. До вина пропонувався смачний сир
з коров'ячого молока «Бімстер» витриманий 18 місяців, він вважається класичним голландським сиром всій Голландії. Його складні аромати майорять повільно, оскільки сир витримується протягом півтора років на 100-літньому традиційному складі. Післясмак горіховий, багатий ароматом меду, злегка солонуватий і досить насичений. Структура м'яка і з яскравими кристалами кальцію.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому салоні за адресою бул. Вечірній, 2 Ф