Світ Фольксваген
24.01.2018

Volkswagen інвестує 1,8 млрд. євро в Golf нового покоління

Планами з розробки та виробництва нового Golf керівництво концерну поділилося з представниками 120 ключових партнерів марки на саміті постачальників, що проходив на стадіоні «Фольксваген-Арена» в Вольфсбурзі, де розташовується штаб-квартира концерну. Бестселер  буде поставлятися на ринки 108 країн світу.
фф

Ключову роль у розвитку наступного гольфу відіграє Карлхейнз Хелл, керівник групи серії Compact, найбільша серія група Volkswagen, яка досягла загальної світової суми в 3,4 мільйонів автомобілів у 2017 році. У ході розробки наступного Golf, Hell буде відповідати за те, щоб всі підрозділи співпрацювали оптимально.

Як і його попередники, ця модель відповідатиме вимогам клієнтів щодо дизайну, економіки, комфорту та надійності. За словами Карлхайнца Хелла, «Восьме покоління Golf стане самим стратегічно важливим продуктом для бренду разом з сімейством I.D.»,  Наступний Golf перенесе Volkswagen в епоху повністю підключених до Мережі автомобілів з розширеними функціями автономного руху. У нього буде більше програмного забезпечення на борту, ніж будь-коли раніше. Він завжди буде в режимі онлайн ".