Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Volkswagen інвестує 1,8 млрд. євро в Golf нового покоління
24.01.2018
Світ Фольксваген

Volkswagen інвестує 1,8 млрд. євро в Golf нового покоління

Планами з розробки та виробництва нового Golf керівництво концерну поділилося з представниками 120 ключових партнерів марки на саміті постачальників, що проходив на стадіоні «Фольксваген-Арена» в Вольфсбурзі, де розташовується штаб-квартира концерну. Бестселер  буде поставлятися на ринки 108 країн світу.

фф

Ключову роль у розвитку наступного гольфу відіграє Карлхейнз Хелл, керівник групи серії Compact, найбільша серія група Volkswagen, яка досягла загальної світової суми в 3,4 мільйонів автомобілів у 2017 році. У ході розробки наступного Golf, Hell буде відповідати за те, щоб всі підрозділи співпрацювали оптимально.

Як і його попередники, ця модель відповідатиме вимогам клієнтів щодо дизайну, економіки, комфорту та надійності. За словами Карлхайнца Хелла, «Восьме покоління Golf стане самим стратегічно важливим продуктом для бренду разом з сімейством I.D.»,  Наступний Golf перенесе Volkswagen в епоху повністю підключених до Мережі автомобілів з розширеними функціями автономного руху. У нього буде більше програмного забезпечення на борту, ніж будь-коли раніше. Він завжди буде в режимі онлайн ".

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.