Світ Фольксваген
16.01.2019

Volkswagen Group і Ford Motor оголосили про створення альянсу, в рамках якого об'єднають зусилля у виробництві комерційного транспорту, розробці електромобілів і автономних транспортних засобів, а також в області надання послуг мобільного зв'язку.

В рамках альянсу Ford буде розробляти і випускати средньорозмірні пікапи для обох компаній, які, як очікується, вийдуть на ринок вже в 2022 році. Крім того, Ford має намір розробити і побудувати більш великі комерційні фургони для європейського ринку, а Volkswagen - розробить і випустить міської фургон. Перші результати співпраці двох найбільших автовиробників очікуються вже в 2023 році.
lkjhgf

Також Volkswagen і Ford підписали меморандум про спільні дослідження в області автономних транспортних засобів та електромобілів. Обидві компанії також заявили, що вони відкриті для розгляду додаткових програм і продовжать опрацьовувати деталі співпраці в найближчі місяці.

Альянс не передбачає обміну акціями між компаніями. Його діяльність буде регулюватися спільним комітетом, до якого увійдуть керівники Ford і Volkswagen. Очолять комітет генеральний директор Volkswagen Герберт Дисс і генеральний директор Ford Джим Хакетт.