Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Унікальна пропозиція на Volkswagen T-Roc!
30.09.2019
Новини автосалону

Унікальна пропозиція на Volkswagen T-Roc!

Скористайся можливістю від Porsche Finance Group Ukraine: новий еталон сімейного авто нашого часу - невеликий міський кросовер Т-Rocвід 155 грн / день *

ФАМЫЫТРП

Спираючись на успіх Golf, Volkswagen запропонував новий еталон сімейного авто нашого часу - невеликий міський кросовер T-Roc. Ця модель побудована на тій же платформі модульної MQB, що і гольф, і отримала новий для Volkswagen в Україні двигун 1,5 TSI, потужністю 150 к.с.

Нове авто зможе запропонувати можливості, які раніше взагалі не були представлені в сегменті або були доступні виключно моделям преміального сегменту в якості опціонного обладнання. Наприклад, DCC адаптивного управління шасі, асистенти водія і Lane Assist Front Assist або адаптивний круїз-контроль ACC.

* Пропозиція розрахована з урахуванням терміну фінансування на 5 років, за умови оплати від 60% авансового платежу \ вартості автомобіля. Розрахунок всіх сум здійснено за станом на 09.18.2019, виходячи з наведеного вище, значення процентної ставки 10,5% річних (змінна) в доларах, і без урахування будь-яких інших додаткових витрат, окрім вищезазначених, все такі суми, розрахунки і результати обробки запитів є орієнтовними і підлягають зміні при укладанні відповідного договору. Послуги фінансового лізингу надає ТОВ "Порше Лізинг Україна" (Довідка Держфінпослуг ФЛ 387 від 24.07.2008, ліцензія на надання послуг фінансового лізингу видана відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг № 1314 від 04.25.2017).

Більше Інформації за посиланням:

http://bit.ly/porschefinancetroc

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.