Новини від Фольксваген
12.02.2018

Світова прем'єра нового Volkswagen Touareg

Початком нового автомобільного року для Volkswagen стане світова прем'єра нового Touareg.Touareg очолить модельний ряд Volkswagen і продемонструє всю міць бренду з його виразним дизайном, інноваційними технологіями та динамічними можливостями керування автомобілем.
ппрр

Світова прем'єра відбудеться в Китаї, ринку з швидкою динамікою розвитку SUV-сегмента і найбільшою ринковою часткою бренду Volkswagen.
Touareg - це вершина модельного ряду Volkswagen, яка задає тон стандартам бренду. Завдяки старанням керівника центру Volkswagen Design - г Клауса Бішоффа і його команди - автомобіль має яскравий експресивний дизайн з сильним характером і бездоганним виглядом. Сукупність інноваційних систем допомоги водієві надає максимальний рівень безпеки і комфорту. Одне з найбільших в класі інтерактивних місць водія Innovision Cockpit відкриває новий світ мультимедійного середовища. Трансмісія, пневмопідвіска, повнокерованим повний привід з управлінням задніми колесами і системи стабілізації руху забезпечують безпечне і прогнозоване керування автомобілем.

З новим Touareg бренд Volkswagen продовжує історію успіху цієї моделі вже в третьому поколінні. Як і його попередники, він відповідає суворим стандартам преміум-класу і його прихильників. Ексклюзивний сегмент C-SUV зараз є одним з найдинамічніших сегментів на світовому автомобільному ринку, його двократне зростання в Китаї, наприклад, прогнозується до 2023 року.

Починаючи з виходу першої моделі Touareg в 2002 році, автомобіль демонстрував переконливі можливості як на трасах, так і на бездоріжжі, і відзначився перемогами в ралі по всьому світу. Найвидатніші з яких - перемоги на Ралі Дакар в 2009-2011 роках. Світова прем'єра нового Touareg і його технологічних і всеосяжних можливостей від Volkswagen відбудеться 23 березня 2018 року в Пекіні.
Новинка буде доступна в Україні вже в червні цього року.