Світ Фольксваген
10.05.2018

Світова прем'єра Golf GTI TCR Concept

Дизайн, потужність і продуктивність Golf GTI TCR Concept відповідають чистої доктрині спортивних автомобілів. Потужність двигуна з турбонаддувом потужністю 370 Нм вже передається на передні колеса зі швидкістю 1600 об / хв в стандартній комплектації з допомогою 7-ступінчастої коробки передач з подвійним зчепленням (DSG) і блокуючого диференціала. Максимальна швидкість стандартної версії складе 250 км / ч, але ви можете зняти електронний обмежувач Vmax і зробити цей Golf найшвидшим GTI поточного модельного ряду, зі швидкістю до 264 км / год
tcr

 

Численні індивідуальні особливості сприяють особливо спортивному характеру нового Volkswagen. Майбутня стандартна версія покине завод Вольфсбург з 18-дюймовими кованими колесами «Бельведер»; 19-дюймові легкосплавні диски також будуть доступні в якості опції. За великими колесами є високопродуктивна гальмівна система з перфорованими дисками, які уповільнюють автомобіль так само легко, як і гоночний автомобіль TCR. У верхній частині Golf GTI є два додаткових радіатора для забезпечення достатнього охолодження для високих характеристик двигуна.

При бажанні, особливо захоплені водії можуть замовити пакет, який ще більше наближає автомобіль до гоночному: крім зняття Vmax і нових 19-дюймових коліс він включає ще більш динамічний спортивне шасі і адаптивне управління шасі (DCC), Він пристосовується до характеристик електрично регульованих амортизаторів одним натисканням кнопки.