Світ Фольксваген
22.01.2018

Рекордний рік для Volkswagen Комерційні автомобілі!

У порівнянні з попереднім кращим показником, якого було досягнуто у 2016 році, бренд зміг у черговий раз збільшити кількість виготовлених автомобілів приблизно на 3,8 відсотка.
ол

Протягом 2017 року бренд Volkswagen Комерційні автомобілі (VWN) випустив майже 495 000 автомобілів (точна цифра складає 494 511 одиниць) і встановив новий рекорд.

Окрім моделей серії Т і Caddy важливу роль у збільшенні обсягів виробництва зіграв також пікап Amarok.

Д-р Йозеф Баумерт (Josef Baumert), директор Volkswagen Комерційні автомобілі з виробництва і логістики зазначив: «Близько 495 000 виготовлених автомобілів та чергове збільшення обсягів виробництва свідчать про високу продуктивність заводів і вмотивованість працівниць і працівників в усьому світі. Цифрова трансформація і розширення комунікаційних можливостей, постійне покращення умов праці персоналу та підвищення рівня автоматизації дозволили підняти на новий рівень і виробництво, і логістику». Пан Баумерт наголосив, що новий рекорд також є наслідком постійної оптимізації виробничих процесів на всіх підприємствах Volkswagen Комерційні автомобілі. Крім того, завод у польському місті Вжешня (Września) нещодавно було визнано «Кращою фабрикою 2017 року»..