Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Подіомляємо Вам про оновлення цифрового порталу 𝗰𝗮𝗿𝗟𝗢𝗚.
21.06.2019
Новини від Фольксваген

Подіомляємо Вам про оновлення цифрового порталу 𝗰𝗮𝗿𝗟𝗢𝗚.

Ваші двері у цифровий світ Porsche Holding, а значить до світу Volkswagen, Audi, SEAT, Volkswagen Комерційні автомобілі та Das WeltAuto. Реєстрація на порталі клієнтів carLOG надає доступ до онлайн-інструментів та зручних сервісів.

гн
  • зберегти власний автомобіль з пробігом, щоб записатися на сервіс за кілька кліків. Навіть у неробочий час;
  • зберегти обрані автомобілі одразу з усіх доступних систем - Склад авто, Конфігуратор та платформа Das Weltauto. Ціни на автомобілі, їх доступність на складі оновлюються автоматично.
  • створювати Списки обраних автомобілів. Так, автомобілі зі Складу наявних авто та автомобілі з Конфігуратора зберігаються в єдиному переліку, що надає Вам можливість порівняти одразу кілька авто різних типів одночасно - вперше серед усіх марок в Україні.

Доступний за посиланням портал надає Вам можливість створити власний кабінет клієнта, що робить зв’язок із дилером, його продуктами та послугами зручним і сучасним.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.