Новини від Фольксваген
23.03.2018

Новий Touareg! Нове покоління позашляховика!

Завдяки лінійному дизайну новий Touareg виглядає впевнено та привертає увагу з першого погляду. Інноваційні технічні функції, такі як система стабілізації курсової стійкості з електричним та механічним приводом, світлодіодні матричні головні фари IQ. Light та Innovision Cockpit, підносять комфорт, враження та захоплення від керування на новий рівень.
touareg

Комплектації
Який стиль імпонує Вам найбільше: стильний високотехнологічний, оздоблення деревиною чи шкірою теплих відтінків або ж елементи спортивного автомобіля? Комплектації Elegance, Ambience та R-Line дозволять продемонструвати Ваш особистий стиль, незалежно від того, яку з них Ви оберете.

Обладнання та Дизайн
Виразний та футуристичний дизайн Touareg перетворює його на новий еталон у преміум-класу. Різноманіття індивідуальних елементів дизайну салону просто захоплює.

Більше ніяких заносів.
Любите входити у віражі, як водій спортивного автомобіля? Опційна система активної стабілізації стійкості з електро-механічним приводом зменшує боковий нахил та тенденцію до недостатньої поворотності. Що Ви отримуєте в результаті? Надзвичайно динамічні їздові характеристики.

Ми підготували Новий розділ, який присвящено New Touareg. Завітайте до нього за посиланням: goo.gl/g2e3n8 на Вас очікує розкішна естетика