Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Новий Touareg! Нове покоління позашляховика!
23.03.2018
Новини від Фольксваген

Новий Touareg! Нове покоління позашляховика!

Завдяки лінійному дизайну новий Touareg виглядає впевнено та привертає увагу з першого погляду. Інноваційні технічні функції, такі як система стабілізації курсової стійкості з електричним та механічним приводом, світлодіодні матричні головні фари IQ. Light та Innovision Cockpit, підносять комфорт, враження та захоплення від керування на новий рівень.

touareg

Комплектації
Який стиль імпонує Вам найбільше: стильний високотехнологічний, оздоблення деревиною чи шкірою теплих відтінків або ж елементи спортивного автомобіля? Комплектації Elegance, Ambience та R-Line дозволять продемонструвати Ваш особистий стиль, незалежно від того, яку з них Ви оберете.

Обладнання та Дизайн
Виразний та футуристичний дизайн Touareg перетворює його на новий еталон у преміум-класу. Різноманіття індивідуальних елементів дизайну салону просто захоплює.

Більше ніяких заносів.
Любите входити у віражі, як водій спортивного автомобіля? Опційна система активної стабілізації стійкості з електро-механічним приводом зменшує боковий нахил та тенденцію до недостатньої поворотності. Що Ви отримуєте в результаті? Надзвичайно динамічні їздові характеристики.

Ми підготували Новий розділ, який присвящено New Touareg. Завітайте до нього за посиланням: goo.gl/g2e3n8 на Вас очікує розкішна естетика

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.