Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Концерн Volkswagen і компанія Microsoft створять глобальну платформу Volkswagen Automotive Cloud
04.10.2018
Світ Фольксваген

Концерн Volkswagen і компанія Microsoft створять глобальну платформу Volkswagen Automotive Cloud

Починаючи з 2020 року отримати доступ до «Інтернету речей» і стати частиною екосистеми «Volkswagen We», зможуть більше п'яти мільйонів автомобілів бренду.

яч

Співпраця з Microsoft в концерні розглядають, як можливість виступити в якості постачальника інформаційних послуг. Першим його етапом стане створення технічної основи для «всеосяжного промислового автомобільного icloud». Потім буде створена платформа для всієї групи Volkswagen - ODP (One Digital Platform) - з сервісами Microsoft Azure і Azure IoT Edge.

«Це стратегічне партнерство прискорить нашу цифрову трансформацію. Один з найбільших в світі автовиробників і компанія, що володіє унікальними технологічними знаннями, відмінно поєднуються. Разом ми будемо грати ключову роль у формуванні мобільності майбутнього », - заявив гендиректор Volkswagen Герберт Дисс.

Завдяки Volkswagen Automotive Cloud, компанія Volkswagen значно оптимізує взаємозв'язок транспортного засобу, хмарної платформи і клієнтських послуг, таких як екосистема «Volkswagen We», а також зможе надавати нові послуги і рішення, такі як телематика і передача даних між автомобілем і хмарою. Надалі планується перенести цей досвід і на автомобілі інших брендів концерну, включаючи електрокари і моделі з ДВЗ.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.