Світ Фольксваген
04.10.2018

Концерн Volkswagen і компанія Microsoft створять глобальну платформу Volkswagen Automotive Cloud

Починаючи з 2020 року отримати доступ до «Інтернету речей» і стати частиною екосистеми «Volkswagen We», зможуть більше п'яти мільйонів автомобілів бренду.
яч

Співпраця з Microsoft в концерні розглядають, як можливість виступити в якості постачальника інформаційних послуг. Першим його етапом стане створення технічної основи для «всеосяжного промислового автомобільного icloud». Потім буде створена платформа для всієї групи Volkswagen - ODP (One Digital Platform) - з сервісами Microsoft Azure і Azure IoT Edge.

«Це стратегічне партнерство прискорить нашу цифрову трансформацію. Один з найбільших в світі автовиробників і компанія, що володіє унікальними технологічними знаннями, відмінно поєднуються. Разом ми будемо грати ключову роль у формуванні мобільності майбутнього », - заявив гендиректор Volkswagen Герберт Дисс.

Завдяки Volkswagen Automotive Cloud, компанія Volkswagen значно оптимізує взаємозв'язок транспортного засобу, хмарної платформи і клієнтських послуг, таких як екосистема «Volkswagen We», а також зможе надавати нові послуги і рішення, такі як телематика і передача даних між автомобілем і хмарою. Надалі планується перенести цей досвід і на автомобілі інших брендів концерну, включаючи електрокари і моделі з ДВЗ.