Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. Volkswagen Центр Кривий Ріг увійшов в число 100 кращих сервісних компаній Європи та був удостоєний нагороди Volkswagen Service Quality Award 2018!
11.12.2018
Новини автосалону

Volkswagen Центр Кривий Ріг увійшов в число 100 кращих сервісних компаній Європи та був удостоєний нагороди Volkswagen Service Quality Award 2018!

Volkswagen щорічно присуджує премію Volkswagen Service Quality Award (VSQA) 100 міжнародним сервісним компаніям, які досягли найкращих результатів у якості обслуговування і задоволеності клієнтів!

zzxz

 Ця нагорода є великою честю для всього Нашого колективу і ще раз підтверджує прихильність всього автосалону до високої якості обслуговування!
Оптимальне обслуговування клієнтів і інтерес до їхніх потреб є одними з ключових факторів Volkswagen Центр Кривий Ріг. У сервісі це означає виконання бездоганної роботи, а також реагування на кожного клієнта на 100 відсотків. Тільки таким чином можна в довгостроковій перспективі впливати на задоволеність клієнтів і їх лояльність до марки Volkswagen!

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.