Світ Фольксваген
27.07.2018

Фактори успіху для ID R Pikes Peak: комп'ютер є важливим фактором для розвитку в рекордні терміни

Pikes Peak International Hill Climb унікальний у багатьох відносинах. Одна річ, яка робить найвідоміший гірський підйом в світі настільки особливим, це сильно обмежені тестові заїзди. Перед тим, як гонщик Ромен Дюма дістався до 4302-метрового саміту в новий рекордний час, він навіть не зміг завершити одну повну пробну поїздку на цьому треку з першим повнопривідним гоночним автомобілем Volkswagen.
яччч

«Ми в значній мірі покладалися на комп'ютерне моделювання, зокрема, на початковому етапі розробки піку IDS Pikes», - пояснив д-р Бенджамін Аренхольц, керівник відділу розрахунків / моделювання в Volkswagen Motorsport. Комп'ютер використовувався в багатьох областях. «Ми використовували симуляційні програми для розрахунку компонентів піку IDR Pikes, яка стикається з важким структурним зносом», - сказав Ахренхольц.
Мета автоматизованої інженерії (CAE) завжди була однаковою: компонент повинен бути якомога легшим, але легко справлятися з тиском, що виникають під час гонки. Відповідні симуляції були виконані з використанням методу скінченних елементів (FEM), в ході якого надзвичайно складна структура компонентів гоночного автомобіля була розділена на безліч невеликих компонентів з передбачуванною поведінкою - кінцевими елементами.