Світ Фольксваген
12.03.2018

Два мільйони Caddy – Завод Volkswagen у Познані святкує ювілей

Гнучкий, функціональний та багатосторонній - і саме тому такий популярний: 9 березня на заводі бренду Volkswagen Комерційні автомобілі з конвеєра зійшов двохмільйонний Caddy - у 7-місній версії Maxi Trendline та білому кольорі «Candy White» (1.4 TSI, EU6, 92 кВт).Вражаюче: лише минулого року було випущено 165000 автомобілів Caddy (+3.8 %), найбільшу кількість з моменту заснування заводу у 1993 році.
lll

Ювілейне авто було передано польській благодійній організації «Товариство святого Брата Альберта». Додатково співробітники заводу в Познані та Volkswagen Group Polska зібрали також інші пожертви (у т.ч. одяг) для підопічних організації. Під лозунгом: «Скільки добра поміститься у Caddy?».

Єнс Оксен, голова правління Volkswagen Познань прокоментував: «Я дякую усім співробітникам за їхні вражаючі зусилля. Саме вони роблять Caddy успішною моделлю, яка вже протягом десятирічь не втрачає популярності серед клієнтів. Працівники заводу працюють над кожним авто з великим ентузіазмом, технічною компетентністю та пристрастю. А завдяки цій благодійній акції вони також колективно створюють позитивний імідж нашої компанії у Польщі.»

Д-р Йозеф Баумерт, керівник підрозділу виробництва та логістики бренду Volkswagen Комерційні автомобілі, відзначив: «Два мільйони Caddy, виготовлених у Познані, та зростання загального річного обсягу виробництва є показником високої вмотивованості працівників та надзвичайно продуктивного заводу. До того ж, новий рекорд виробництва є результатом постійної оптимізації процесів. Зростання використання цифрових технологій у майбутньому допоможе інтегрувати нові методи виготовлення та бізнес-моделі, а також і надалі покращувати умови праці. Ми повинні разом використати ці шанси, щоб ще більше адаптувати виробництво до індивідуальних потреб клієнтів та створювати додаткову цінність завдяки розумним рішенням.».

Дітмар Мніх, директор заводу в Познані, зазначив: «У цей особливий день у фокусі нашої уваги співробітники підрозділу заводу в Антонінек, на якому вже більше 15 років з великим успіхом виготовляється Caddy. Спочатку у третьому, а тепер вже у четвертому поколінні. Основний принцип нашого заводу - постійно перевершувати себе та концентруватися на майбутньому. Для виробництва Caddy велике значення має усвідомлення того, що ми працюємо над дуже особливим авто - універсальним фургоном для потреб повсякденного життя».

Пйотр Олбриш, голова відділу організації виробництва та управління «Солідарність» у Volkswagen Познань прокоментував: «Двохмільйонний Caddy - це успіх для підприємства. Він символізує зусилля, докладені кожним зі співробітників. Тому що саме завдяки їхній щоденній роботі наші автомобілі виготовляються з найвищою якістю, та їх можна помітити всюди на вулицях. І ми дуже цим пишаємося.»

На разі у підрозділі заводу в Антонінек щодня виробляється близько 720 Caddy, у 2003 році це було лише 520 автомобілів цієї моделі в день.

Окрім Caddy у підрозділі Volkswagen Познань також виготовляються комерційні варіанти модельного ряду Т (у т.ч. бортові вантажівки, вантажні та пасажирські фургони). Підприємство є найбільшим працедавцем у Великопольскому регіоні Польщі, загалом там працює близько 11000 осіб, близько 2700 з них - на новому заводі Crafter у Вжешні, за 50 км від Познані.