Фольксваген Центр Кривий Ріг Новини

Свіжі та актуальні новини від Фольксваген Центр Кривий Ріг.

  1. Новини
  2. До 2022 року VW буде випускати електромобілі на 16 заводах
14.03.2018
Світ Фольксваген

До 2022 року VW буде випускати електромобілі на 16 заводах

Компанія Volkswagen виводить свою «зелену» ініціативу на новий рівень. В рамках щорічної прес-конференції VW Group в Берліні гендиректор компанії Маттіас Мюллер розкрив ще більш детальну інформацію про план, відомому як «Дорожня карта E.» Згідно керівнику компанії, до кінця 2022 року Volkswagen буде випускати автомобілі на батарейках на 16 заводах по всьому світу - це значний стрибок у порівнянні з поточними трьома заводами, що випускають електромобілі VW Group.

ччч

Глобальний план передбачає 16 ще не названих заводів Volkswagen до кінця 2022 року і 9 заводів по виробництву електромобілів до 2020 року. Ще один аспект плану VW - це налагодження партнерських відносин з виробниками батарей в Китаї і Європі для заповнення потреб в харчуванні розвивається електричного діапазону моделей I.D. На цей контракт виділяється цілих € 20 млрд.

В рамках Женевського автосалону 2018 року VW Group показав три нових електричних прототипу, в тому числі Audi e-tron, Porsche Mission E Cross Turismo і Volkswagen I.D. Vizzion. Мюллінер пообіцяв показувати новий електромобіль щомісяця починаючи з 2019 року. Саме такі темпи дозволять німецькому автовиробникові запропонувати клієнтам найбільший парк електромобілів у світі в асортименті всіх своїх брендів всього за кілька років.

Але не думайте, що Volkswagen ставить хрест на автомобілях з бензиновими і дизельними двигунами. Німецький концерн інвестує майже € 20 млрд на розвиток свого портфеля звичайних автомобілів в 2018 році з планом додаткового інвестування більш € 90 млрд протягом наступних п'яти років.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.