Світ Фольксваген
19.04.2019

Безперечна перемога VW Multivan

Читачі «AutoBILD Allrad» зробили свій вибір: T6 Multivan від компанії Volkswagen Комерційні автомобілі з Ганновера визнали найкращим повноприводним автомобілем у своїй категорії. Таким чином, у 2019 році повноприводний Bulli став переможцем у 14-й раз поспіль.
12

Майже третина від загальної кількості читачів віддала свої голоси за різносторонню T-лінійку. Жоден інший автомобіль у ході голосування читачів у 2019 році не отримав такої масової підтримки. Завдяки цьому Volkswagen T6 Multivan з повним приводом упевнено виборов перше місце: вже вчотирнадцяте поспіль зі значним відривом від інших претендентів він зміг завоювати прихильність читачів у категорії повноприводних мінівенів і мікроавтобусів.

На церемонії вручення призів, яка відбулась у Берліні, присвоєну читачами відзнаку отримав директор Volkswagen Комерційні автомобілі з продажів і маркетингу Гайнц-Юрген Льов (Heinz-Jürgen Löw). «Ми надзвичайно раді результатам голосування читачів. Сучасна версія Bulli теж являє собою культовий автомобіль, який вже майже 70 років переконує цілі покоління», - заявив пан Льов під час отримання відзнаки. У поточному році асортимент компанії складається з 10 категорій і налічує 211 моделей.

Культова модель, що майже 70 років переконує цілі покоління: вже в 14-й раз поспіль за результатами голосування 2019 року читачі видання «AutoBILD Allrad» обрали в якості свого улюбленця Bulli, що зараз фактично являє собою повноприводну версію T6 Multivan від компанії Volkswagen Комерційні автомобіл