Світ Фольксваген
06.03.2018

Автономний седан Volkswagen I.D. Vizzion заглянув в 2030 рік

Компанія Volkswagen представила автономний седан I.D. Vizzion Concept, що втілює бачення бренду високотехнологічного автомобіля з 2030 року. Зовні прототип не сильно відрізняється від чотирьохдверних автомобілів, які ви могли б спостерігати на дорогах сьогодні, але інтер'єр - це справжнє вікно в майбутнє, де немає звичних засобів контролю.
ч

Замість кнопок і сенсорних екранів пасажирам доведеться контролювати всі аспекти поїздки, розваг і дозвілля в дорозі за допомогою голосових команд і жестів. Для втілення цієї ідеї салон напхали розсипом датчиків, а заодно штучним інтелектом.

Дизайн Volkswagen I.D. Vizzion Concept 2018 натхненний іншими членами родини I.D. Передня частина особливо, з фарами на всю ширину кузова, як у купе-кроссовера I.D. Crozz. Повністю скляний дах максимально згладжує аеродинаміку автомобіля, а гладкі елементи інших елементів кузова тільки підкреслюють футуристичний вигляд.

Кузов VW I.D. Vizzion Concept напханий лазерами, радіолокаційними датчиками і камерами. Крім того, комп'ютер машини відстежує дані про трафік з хмари і порівнює їх з показаннями бортових датчиків. Додатково зроблена спроба використання комунікації з іншими автомобілями по шляху проходження, як ще одного методу збору інформації про дорожню обстановку.

 

Сфокусувавшись на повністю автономному водінні, дизайнери Volkswagen зробили основний акцент на салоні I.D. Vizzion. Всередині є місце для чотирьох чоловік у великих розкішних кріслах. Під ногами рівну підлогу з килимовим покриттям. Великі вікна і скляний дах забезпечують інтер'єр дуже хорошим природним освітленням, проте пасажири всередині можуть на свій розсуд затінювати салон, коли забажають більше приватності.

Інженери Volkswagen запакували салон технологіями. Одна з найдивніших з них від компанії Microsoft. Це доповнена реальність для проектування віртуального дисплея перед пасажирами. Штучний інтелект автомобіля здатний дізнаватися власника і частих пасажирів. Наприклад, система вивчає такі речі, як бажане місце для сидіння людини і його улюблені настройки клімат-контролю.

Як і інші моделі в портфелі VW I.D., Vizzion використовує повністю електричну трансмісію. На передній осі працює мотор потужністю 101 к.с., а на задній - мотор на 201 к.с. Така електрична реалізація повного приводу харчується від батареї ємністю 111 кВт / год, чого вистачає для поїздки без підзарядки на відстань до 665 км.