Новини від Фольксваген
05.04.2019

Автомобілі Volkswagen e-Golf, обладнані системами автономного управління четвертого рівня, проходять випробування в реальних умовах.

П'ять електрокарів e-Golf, оснащених одинадцятьма лазерними сканерами, чотирнадцятьма камерами, ультразвуковими датчиками і сімома радарами, будуть пересуватися по трикілометровій ділянці в Гамбурзі. Під час кожного з кількагодинних тестів камери, датчики і сканери автомобілів передають до 5 Гб даних в хвилину. У міллісекундах система збирає та обробляє дані про пішоходів, велосипедистів, інші автомобілі, перехресття, права проїзду, зміни в парковці і смузі руху. Незважаючи на різноманітність і складність інформації, штучний інтелект повинен реєструвати всі відповідні об'єкти і реагувати на них, не викликаючи помилкових спрацьовувань.
123

Під час всіх поїздок по місту за кермом будуть знаходиться спеціально підготовлені водії-випробувачі, контролюючі функції водіння і готові при необхідності взяти керування на себе. Результати цього проекту будуть послідовно включені в подальші ініціативи в галузі досліджень і розробок. Мета полягає в тому, щоб через кілька років запропонувати клієнтам конкретні продукти для автоматизованої перевезення вантажів і пасажирів на дорогах загального користування.