Корпоративним кліентам

Наші корпоративні клієнти, купуючи в свій автопарк автомобілі бренду Volkswagen, отримують перш за все надійність і вигоду, а так само зручність і комфорт їх обслуговування.
trh

 

Популярність Volkswagen (Фольксваген) для бізнесу в усьому світі пояснюється можливістю зробити раціональний і оптимальний для компанії вибір з точки зору співвідношення початкових витрат і витрат на подальше обслуговування автомобіля. Якщо зараз Ви розглядаєте цей бренд для потенційного поповнення або створення свого автопарку, значить підходите до цього питання виважено і прагматично, як це роблять німці, які створили один з найбільших автомобільних брендів і автомобільну групу - світового лідера у продажу автомобілів, чий подальший успіх і розвиток прогнозують експерти автомобільного бізнесу.

Ми знаємо, що для того, щоб прийняти в бізнесі правильне рішення, потрібні незаперечні факти і дані, адже Ви вибираєте не тільки бренд, а й компанію, яка зробить Вашу покупку максимально вигідною і буде в найближчі роки піклуватися про Ваш автопарк.

Тому перш ніж зробити остаточний вибір, зверніть увагу на наступні моменти:

Чому варто вибрати бренд Volkswagen?

Широкий модельний ряд

Volkswagen має одну з найширших серед всіх автобрендів модельну лінійку, що дає можливість вибрати авто під абсолютно різні потреби клієнтів.


Надійні та економічні автомобілі

Автомобілі Volkswagen  мають стійкий імідж економічного, надійного, функціонального і комфортного транспорту. Підтвердження тому нагороди в окремих класах  конкурсів і світових преміях. Наприклад, тільки за 2011-2012 роки комерційні авто Фольксваген були нагороджені 43 рази по всьому світу, а в перший рік продажів Golf 7 зібрав 24 нагороди. Жоден автобренд не може похвалитися навіть подібними результатами.


Якість бренду

Якість бренду Volkswagen - саме по собі гарантія багаторічної роботи автомобіля. Виробник надає 2 роки гарантії без обмеження пробігу на свої легкові авто і 4 роки або 120 тис. Км (для Сrafter - 250 тис. км) на комерційні моделі, 3 роки на лакофарбове покриття і до 12 років гарантії захисту від наскрізної корозії кузова (заводські дефекти). На спеціалізоване обладнання, включаючи бронювання, встановлюється гарантія 24 місяці без обмеження пробігу. Крім того існує 2-річна гарантія на оригінальні запчастини та аксесуари. 


Безпека

Безпека автомобілів Volkswagen, підтверджена краш-тестами - надійний захист для водіїв. 18 раз моделі бренду отримували 5 зірок у всьому відомих тестах Euro NCAP.


Сучасні технології

Концерн Volkswagen є одним з технологічних лідерів на автомобільному світовому ринку і провідним у світі підприємством з розробки моторів з безпосереднім уприскуванням палива. Технологія TSI вже 7 разів удостоювалася нагороди "Двигун року".
Спеціалізоване фінансування на вигідних умовах
Volkswagen пропонує в Україні спеціалізоване фінансування придбання авто через Porsche Finance Group (PFG), яке є власністю австрійського «Порше Банку», в свою чергу відноситься до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). В Україні Porsche Finance Group надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, і є лідером ринку фінансування автомобілів. Крім того, PFG пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком.


Ліквідність б / у авто

Визнана ліквідність Фольксваген на вторинному ринку в Україні - Ваша впевненість в завтрашньому дні. Рано чи пізно автомобілі Вашого парку потрібно буде оновлювати, а колишні у вживанні Volkswagen стабільно користуються попитом на ринку і втрачають в ціні набагато менше багатьох своїх конкурентів.

 

Детальну інформацію Ви маєте можливість отримати у відділі продаж за адресою: м. Кривий Ріг, бул. Вечірній, 2 Ф, або за телефоном 068 103 07 77

Петро
Безносенко

Керівник Відділу Продажів автомобілів.
Телефон:
Мобільний телефон: +38 (067) 697 07 77
Факс:

Олег
Антонюк

Продавець-консультант
Телефон:
Мобільний телефон: +38 (097) 932 02 15
Факс: