Т-Прем'єра. Абсолютно Новий T-Cross

Більше, аніж про одне
фаімапвмапаспи

Відкрито передзамовлення на Новий Volkswagen T-Cross

Саме комбінація із варіативності, помірної самовпевненості та компактності надає   Volkswagen T-Cross гнучкості для щоденних пригод.

Кожний день може бути особливим

Сповнений талантів новий T-Cross - це симбіоз функціональності та варіативності. Його SUV-дизайн з характерними для кузова перевагами, ретельно збалансовані комплектації у поєднанні з компактністю перетворюють його на автомобіль для майже будь-яких пригод.

Екстер'єр

Новий T-Cross поєднує в собі функціональній дизайн та урбанізм: видовжений капот із широкою решіткою радіатора підкреслюють його появу будь-де. Його відмінність від інших криється в охайних заокруглених лініях кузова, які розмістились на кузові SUV, для повсякденного життя як у місті, так і поза його межами.

Інтер'єр

Серед особливостей його інтер'єра варто віднести пакет фонового освітлення Ambiente, сидіння із високоякісної тканини та доступні на вибір три різні дизайн-пакети. Така практичність у поєднанні із індивідуальним підходом до дизайну, як правило, зустрічається у автомобілях із значно вищих сегментів.

Освітлення

В новому T-Cross чимало харизми: серійне оснащення передбачає денні LED-вогні та галогенові фари головного світла, проте це не заважає Вам обрати LED-фари головного світла.

Ваші кольори

Новий T-Cross універсальний, як ніхто інший, але це не заважає йому виділятися завдяки дизайн пакетам Black, Energetic Orange та Bamboo Garden Green. Ви можете надати йому приголомшливого вигляду і зробити його справжньою іконою стилю.

Зконфігурувати авто за посиланням